Zdobądź z Nami swój pierwszy Certyfikat PADI

Jeśli zawsze chciałeś wziąć lekcje nurkowania, doświadczyć niezrównanej przygody i zobaczyć świat pod falami, tam gdzie to wszystko się zaczyna. Zapraszamy cię na kurs PADI – Open Water Diver gdzie zdobędziesz swój pierwszy certyfikat nurkowy w najbardziej popularnej i powszechnie uznawanej na świecie organizacji nurkowej. Miliony ludzi nauczyły się nurkować z PADI i rozpoczęli odkrywanie cudów świata podwodnego poprzez ten kurs. TopDivers jako Autoryzowane Centrum Nurkowe PADI, gwarantuje najwyższy poziom szkolenia, multimedialne sale wykładowe i niezapomniane chwile jakie spędzisz z Nami.

Aby zapisać się na kurs PADI Open Water Diver lub oczywiście Junior Open Water Diver, trzeba mieć ukończone 10 lat lub więcej. Musisz posiadać podstawowe umiejętności pływackie i być w dobrej kondycji fizycznej. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenie z nurkowaniem.

Wykłady

Kurs składa się z 5 sesji teoretyczny podczas których poznasz podstawy jakie rządzą podwodnym światem, wprowadzimy cię w zasady bezpiecznego nurkowania abyś czuł się komfortowo w czasie zajęć basenowych czy nurkowań w wodach otwartych. Nasze multimedialne sale wykładowe wraz z doskonale wyposażonym sklepem otworzą twoją drogę do zdobycia podwodnego świata.

Sprzęt

Podczas kursu nauczysz się jak używać podstawowego sprzętu do nurkowania włączając w to maskę, płetwy, automat oddechowy, kamizelkę BCD oraz butlę ze sprężonym powietrzem. Zapoznamy cię ze sprzętem nurkowym używanym w zależności od różnych warunków atmosferycznych od nurkowania w tropikach po zimne wody morza Bałtyckiego. Na czas kursu wyposażymy cię w komplet sprzętu nurkowego, jest to sprzęt nowy, jednak zalecamy abyś po pierwszych zajęciach posiadał własne ABC (maska, rurka, płetwy), pozwoli to uniknąć nieprzyjemnych sytuacji z niedopasowaną maską w trakcie zajęć basenowych. Grzegorz napewno coś dla was znajdzie w Naszym sklepie.

Zajęcia basenowe

Kiedy dopasujemy sprzęt rozpoczniemy cykl  5-ciu sesji basenowych, podczas których Instruktor TopDivers wcieli w życie wszystkie techniki, procedury i zasady które poznaliście w trakcie zajęć teoretycznych. Wszystkie nurkowania szkoleniowe będą rejestrowane przez Twojego Instruktora TopDivers i po ich zaliczeniu ruszymy w kierunku nurkowań na wodach otwartych.

Zajęcia na wodach otwartych

Przygotuj się aby w pełni wykorzystać wiedzę którą nabyłeś w trakcie zajęć basenowych na bezkresie wód otwartych. Po zakończonych zajęciach teoretycznych, basenowych oraz zaliczeniu egzaminu ruszymy na południe Polski aby zakończyć kurs w kamieniołomie „Zakrzówek”. W trakcie weekendu czekają cię cztery nurkowania w trakcie których utrwalisz sobie zdobyte umiejętności i po ich zakończeniu dołączysz do grona certyfikowanych nurków PADI.

Cena | opłata za szkolenie - 1450zł

Cena obejmuje

  • 5 sesji teoretycznych i 5 sesji basenowych (ok. 10 godzin zegarowych)
  • Materiały edukacyjne PADI ( książka, logbook)
  • Opłaty za wstęp na basen
  • 4 nurkowania na wodach otwartych ( wyjazd)
  • Sprzęt nurkowy na czas trwania kursu

Cena nie obejmuje

  • Opłata certyfikacyjna PADI – 160zł
  • Koszty wyjazdu na wody otwarte( nocleg, wyżywienie, wstęp do bazy nurkowej, transport)

Terminy szkoleń

fotolia szkolenie nurkowanie
01/08

Spotkanie informacyjne przed kursem OWD

18:30 - 19:00

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Top Divers Sp z o.o.

ul. Jarosława Dąbrowskiego 71
02-586 Warszawa

Szkoła +48 502 188 250
Sklep +48 502 188 250
@ kontakt@topdivers.pl

Godzinny otwarcia

Poniedziałek 16:00-19:00
Wtorek-Piątek 13:00-19:00
Sobota 11:00-15:00
Formularz kontaktowy