Opis

Rebreather'y są intrygujące. Są najnowocześniejszą technologią nurkowania. Zawsze chciałeś tego spróbować? Program Odkryj Rebreather pozwala zanurkować w rekreacyjnej jednostce typu R z zamkniętym obiegiem (CCR) w kontrolowanych warunkach z Instruktorem TopDivers. Dowiesz się, jak ciche może być nurkowanie bez bąbelków i szybko nauczysz się, jak różna jest kontrola pływalności. Odkryj Rebreather to idealna okazja, aby wypróbować rebreather przed zapisaniem się na cały kurs, lub jeśli jesteś już nurkiem rebreather'owym, możesz wziąć udział w programie, aby wypróbować nowy lub inny rodzaj rebreather'a.

Nauka

Twój Instruktor TopDivers wyjaśni, jak działają rebreathery i przejdzie przez podstawowe instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i działania. Wytłumaczy ci co rebreather mówi poprzez wskaźniki i wyświetlacz heads-up (HUD). W wodzie Twój instruktor pomoże ci dostosować jednostkę tak abyś poczuł się komfortowo, zanim pozwoli ci pływać i odkrywać.

Sprzęt

Stanowczo dobrze mieć własną dopasowaną i nie parującą maskę, płetwy i piankę. Twój Instruktor będzie miał do dyspozycji rebreather typu R .

Ustalana indywidualnie

Cena obejmuje

  • Jednostka CCR Poseidon Se7en
  • Pochłaniacz CO2
  • Tlen + Powietrze jako Diluent

Cena nie obejmuje

  • Dyplom ukończenia kursu

Terminy szkoleń

Zarezerwuj miejsce już dziś!

Skontaktuj się z nami już dziś!

Top Divers Sp z o.o.

ul. Jarosława Dąbrowskiego 71
02-586 Warszawa

Szkoła +48 502 188 250
Sklep +48 502 188 250
@ kontakt@topdivers.pl

Godzinny otwarcia

Poniedziałek 16:00-19:00
Wtorek-Piątek 13:00-19:00
Sobota 11:00-15:00
Formularz kontaktowy